محل تبلیغات شما

در زندگی هر کسی می تواند نقطه عطفی وجود داشته باشد که قبل و بعد از آن زمان را با هم متفاوت کند، این زمان مستم گذراندن یک دوره است. برای افراد موفق این زمان زودتر فرا می رسد و برای افراد ضعیف و با نقش قربانی شاید اصلا این دوره تا اخر عمر فرا نرسد. قبل از این دوره اشتباهات زیادی کرده ای، رفتارهایی که از شنیدن آن گاه تا بنا گوش سرخ می شوی  و می گویی اینها را من انجام داده ام، کسانی در زندگیت وجود داشته اند که نباید می بودند یا نباید آنقدری که باید، نمی بودند، زخم های زیادی بر تن و روحت زده ای یا زده اند، نمیدانم هر که باشد. دوست،دشمن

اما دیشب احساس کردم این زمان، این نقطه عطف برای من فرا رسیده است. جایی برای افسوس برای گذشته ها نیست باید این دوره با تمام خوبی و بدیهاش می آمد و می گذشت تا تو به یک سری نتایج برسی. باید یکسری اشتباهاتی را انجام میدادی که تا بفهمی در اشتباهی. گاه تجربه دیگران کارساز نیست خودت باید تجربه کنی و تلخی آن را به تمامی حس کنی تا بدانی که دیگران چه می گفته اند. حداقل تجربه من این را نشان داده. 

احساس می کنم از امروز زندگی من به سمت و سویی متفاوتتر از قبلش رفته است. دروازه هایی رحمت خداوند گشوده شده و مرا به خود می طلبد. امروز نقطه شروع عطف زندگی من است. ریحانه مبارکت باشد

اگه بچه دار بشی ...

یک نکته از یک رمان (همسفران نوشته استاد محمد رضا بایرامی)

فداکاری از جنس خیانت

دوره ,زندگی ,نقطه ,عطف ,تجربه ,زمان ,زندگی من ,این دوره ,وجود داشته ,این زمان ,و می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تلخ و شیرین